يكشنبه 2 مهر 1396   11:10:14
|           RSS

نظام نامه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت ابلاغ شد.
برگزاری جایزه سرآمدی و بهبود مستمر در چهار شرکت اصلی, در اولین نشست دبیرخانه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت مطرح شد.

1396/4/11 يكشنبه

دبیر جایزه و شورای سیاست‌گذاری جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت از اعضای شورای سیاست‌گذاری، معاونان وزیر نفت، به دلیل انتخاب دبیران جوایز از میان متخصصین جوان و میدان دادن به آن‌ها قدردانی کرد و گفت: ...


در اولین نشست دبیرخانه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت  نفت مطرح شد:
برگزاری جایزه سرآمدی و بهبود مستمر در چهار شرکت اصلی

دبیر جایزه و شورای سیاست‌گذاری جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت از اعضای شورای سیاست‌گذاری، معاونان وزیر نفت، به دلیل انتخاب دبیران جوایز از میان متخصصین جوان و میدان دادن به آن‌ها قدردانی کرد و گفت: این اعتماد را ارج نهاده و سعی می‌کنیم از این فرصت به بهترین نحو در جهت اعتلاء جایگاه صنعت نفت استفاده کنیم.
به گزارش مشعل، در اولین نشست دبیرخانه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت که با حضور دبیران جوایز چهار شرکت نفت، گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی برگزار شد، چهار محور ارائه گزارش دبیران جوایز در خصوص اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پیش رو برای برگزاری جوایز شرکتی، پیگیری مصوبات نشست شورای سیاست‌گذاری و تقسیم وظایف، بحث و تبادل نظر در خصوص نامه معاون ریاست جمهوری برای اعتبارسنجی جوایز، بحث و تبادل نظر درباره موضوع و زمان جلسات دبیرخانه شورای سیاست‌گذاری در سال 96 بررسی شد.

جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت - بخش پتروشیمی
حسن عباس‌زاده، دبیر جایزه در شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اقدامات انجام شده در این شرکت گفت: بعد از ماه مبارک رمضان، آموزش‌های ارزیابی خود را آغاز خواهیم کرد. همچنین بر اساس تصمیم شورای هماهنگی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، جایزه این شرکت در روز ملی صنایع پتروشیمی(8 دی ماه) برگزار و سپس پنج شرکت برتر را به دبیرخانه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت اعلام خواهیم کرد.

در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، پنج شرکت برتر برگزیده می‌شوند
مهدی دژحسینی، دبیر جایزه در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران نیز در این نشست گفت: امسال تصمیم گرفته‌ایم مراسمی به عنوان جشن جایزه در داخل شرکت برگزار نشود و به دلیل کمبود وقت، شرکت‌های برگزیده از میان داوطلبان به دبیرخانه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت معرفی خواهند شد.
او ادامه داد: در جایزه پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران حدود ده شرکت ارزیابی خواهند شد و از این تعداد، مطابق سهمیه، پنج شرکت برگزیده و به دبیرخانه معرفی می‌شوند.

اعلام پنج شرکت برگزیده تا پایان آبان در شرکت ملّی نفت ایران
فرزین مومنی، به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده برای جایزه دراین شرکت، گفت: اعضای شورای هماهنگی این شرکت مشخص و احکام آن‌ها صادر شده است. همچنین با مدیران عامل شرکت‌های تابعه مکاتبه‌ای داشته‌ایم تا جلسات شورای هماهنگی خود را آغاز کنند.
حسن‌علی موسی‌زادگان، دیگر نماینده شرکت ملی نفت ایران گفت: طبق برنامه‌ریزی این شرکت، اظهارنامه شرکت‌های زیرمجموعه تا پایان آبان 96 به دبیرخانه جایزه در شرکت ملی نفت ایران ارائه خواهد شد و بر اساس امتیاز‌دهی در آذر ماه، پنج شرکت برگزیده مشخص می‌شوند.

آموزش 100 ارزیاب در شرکت ملی گاز ایران
حمیدرضا ادیب‌نیا، دبیر جایزه در شرکت ملی گاز ایران گفت: همزمان با فرآیند تدوین و تصویب نظام‌نامه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت، اقدامات لازم را در شرکت ملی گاز ایران پی گرفتیم. مصداق این امر نیز تشکیل اولین جلسه رسمی شواری هماهنگی جایزه در شرکت ملی گاز ایران، مطابق با چارچوب اعلام شده در نظام نامه ابلاغی وزیر، در دو هفته پیش بود.

او با بیان اینکه بهمن ماه سال گذشته برای 52 شرکت تابعه، اطلاع‌رسانی در خصوص جایزه بخش گاز انجام شده و این شرکت‌ها را به سه گروه تقسیم کرده‌ایم، افزود: گروه اول، شرکت‌های سه ستاره به بالا هستند که به عنوان برترین‌ها انتخاب می‌شوند. گروه دوم شرکت‌هایی هستند که سابقه حضور در جایزه را دارند و به دو ستاره رسیده‌اند و گروه سوم نیز سابقۀ مشارکت ندارند. ادیب‌نیا ادامه داد: بر اساس گروه‌بندی انجام شده، نامه‌ای به تمامی شرکت‌های تابعه ارسال شده تا مدیران تعالی خود را معرفی کنند.

دبیر جایزه در شرکت ملی گاز ایران گفت: تیم ارزیابی درون و برون سازمانی تشکیل شده است و پس از طی مراحل قانونی، برای گزینش ارزیابان ارشد با یک شرکت قرارداد منعقد خواهیم کرد؛ نفراتی که به عنوان ارزیاب در تیم‌های ارزیابی شرکت‌ها انتخاب می‌شوند، از متخصصین درون سازمانی شرکت ملی گاز ایران خواهند بود.
او خاطرنشان کرد: برای ارزیابان درون سازمانی، سه دوره آموزشی برگزار خواهد شد. به دنبال آن هستیم که در مجموع 100 نفر را آموزش ‌دهیم و پیش‌بینی می‌کنیم از این تعداد پنجاه نفر گزینش شوند.

علیرضا اکبری، دبیر جایزه و شورای سیاست‌گذاری جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت نیز در این نشست گفت: ضروری است برای برگزاری شایستۀ این جایزه اسنادی تدوین شوند که از آن جمله می‌توان به دستورالعمل فرآیند ارزیابی و راهنمای تشکیل تیم‌های ارزیابی اشاره کرد؛ و این امر در دستور کار دبیرخانه جایزه قرار دارد.
او در پایان از اعضای شورای سیاست‌گذاری، معاونان وزیر نفت، به دلیل انتخاب دبیران جوایز از میان متخصصین جوان و میدان دادن به آن‌ها قدردانی کرد و گفت: این اعتماد را ارج نهاده و سعی می‌کنیم از این فرصت به بهترین نحو در جهت اعتلاء جایگاه صنعت نفت استفاده کنیم.

      


تهران -خیابان طالقانی -تقاطع خیابان حافظ -ساختمان مرکزی وزارت نفت -صندوق پستی1862-15875

تلفن: ۶۱۶۲۳۹۹۷,۶۱۶۲۳۲۸۱,۸۸۹۳۷۴۳۲ دبیرخانه:۶۱۶۲۲۵۸۰

نمابر: ۸۸۹۴۴۱۲۸, پست الکترونیکی:doert@mop.ir

آمار بازدید


كوچك يا بزرگ كردن بخش :.بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 85762
تعداد بازديد از سايت: 79618440
تعداد بازديد زيرپورتال: 124766
اين زيرپورتال امروز: 217
در امروز: 20159
اين صفحه امروز: 200
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


مجری سایت : شرکت سیگما