يكشنبه 2 مهر 1396   11:13:19
|           RSS

اسناد و مدارک قابل تحویل در مرحله امکان سنجی (Feasibility Study) طرح های و پروژه های صنعت نفت برای استفاده و بهره برداری شرکت های تابعه وزارت نفت توسط معاونت مهندسی، پژوهشی و فناوری وزارت نفت منتشر شد.
ابلاغ اسناد و مدارک قابل تحویل در مرحله امکان سنجی (Feasibility Study) طرح های و پروژه های صنعت نفت

1396/4/21 چهارشنبه

اسناد و مدارک قابل تحویل در مرحله امکان سنجی (Feasibility Study) طرح های و پروژه های صنعت نفت برای استفاده و بهره برداری شرکت های تابعه وزارت نفت ...


اسناد و مدارک  قابل تحویل در مرحله امکان سنجی (Feasibility Study) طرح های و پروژه های صنعت نفت برای استفاده و بهره برداری شرکت های تابعه وزارت نفت توسط معاونت مهندسی، پژوهشی و فناوری وزارت نفت منتشر شد. تهیه این سند از نیمه دوم سال 1394در دستور کار معاونت ضوابط فنی و مهندسی اداره کل نظام فنی و اجرایی و ارزشیابی طرح‌ها قرار گرفت و با برگزاری جلسات تخصصی کارشناسی و استفاده از نظرات متخصصین در زمینه اجرای پروژه‌های صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشی تدوین گردید. شرکت‌ها و مدیریت‌های زیر مجموعه وزارت نفت بر اساس این سند، قادر خواهند بود اسناد و مدارک موردنیاز مرحله امکان سنجی طرح ها(Feasibility Study) را در سه سرفصل جداگانه مشتمل بر مطالعات فرصت، مطالعات امکان سنجی اولیه و مطالعات امکان سنجی نهایی تهیه نموده و به منظور استاندارد سازی فرایند های مدیریت پروژه در سطح راهبردی بکار گیرند.
      


تهران -خیابان طالقانی -تقاطع خیابان حافظ -ساختمان مرکزی وزارت نفت -صندوق پستی1862-15875

تلفن: ۶۱۶۲۳۹۹۷,۶۱۶۲۳۲۸۱,۸۸۹۳۷۴۳۲ دبیرخانه:۶۱۶۲۲۵۸۰

نمابر: ۸۸۹۴۴۱۲۸, پست الکترونیکی:doert@mop.ir

آمار بازدید


كوچك يا بزرگ كردن بخش :.بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 85773
تعداد بازديد از سايت: 79618589
تعداد بازديد زيرپورتال: 124777
اين زيرپورتال امروز: 228
در امروز: 20308
اين صفحه امروز: 211
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


مجری سایت : شرکت سیگما